JUBILARNA 30 PEĆNIČKA FEŠTA

 SUBOTA 28.05.2022

 SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN  DER AARE

 Poštovani članovi,dragi prijatelji Zavičajnoga kluba  Pećnik u Švicarskoj,

 

Uskoro nam se približava JUBILARNA 30 FEŠTA u organizaciji zavičajnoga kluba Pećnik, koja će se odražati u Subotu 28.svibnja 2022 godine u Wangen an der Aare od 18:00 h. Ovom prigodom od srca Vas u ime upravnoga odbora   želimo pozvati na još jednu veliku pećničku humanitarnu feštu. Goste će zabavljati naši dragi Pećničani: Julo & Band i  Luka & Finka uz instrumentalnu pratnju violine i šargije  i Hrvatsko kulturno umjetničko društvo Posavina Zürich.

 

Dragi naše domaćice od srca Vas zamoljavamo u ime naše udruge dan nas iznenadite vašim krasnim kolačima, slasticama kao što ste to činili tjekom svih ovi proteki zabava. Dragi domaćini Pećničani vi koji imate domaće Pećničke šljivovice ponesite da možemo dočekati naše drage goste te im prirediti čašicu dobrodošlice. Poštovani Pećničani i  prijatelji naše udruge i ove godine dio prihoda će biti upućen za potrebite u Pećniku te materijalnu potporu ćemo pružiti našoj dagoj župi sv.Alojzija Gonzage u Pećniku.

 

Gosti će uz dobru glazbu izvornu, narodnu te uz krasne plesove naših mladih iz Züricha biti služeni domaćom hranom i pićema kao u uvjek do sada.

Dragi Gosti i prijatelji Zavičajne udruge Pećnik od srca Vam se zavaljujemo što ćete nazočiti u što većem broju i biti gosti naše JUBILARNE 30 PEĆNIČKE FEŠTE.

 

Sa štovanjem

Lijep pozdrav

Upravni odbor ZK Pećnik u Švicarskoj

SUBOTA, 28. 05. 2022-JUBILARNA 30 PEĆNIČKA FEŠTA-SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 51

Jučer 58

Tjedan 233

Mjesec 539

Ukupno 130789

Trenutno su 7 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions