Humanitarna akcija pomoći ugroženom pučanstvu naše Općine i u susjedstvu

Poštovani prijatelji,

ZK"Pećnik" organizira humanitarnu akciju prikuplanja novčanih sredstava za pomoć ugroženom Pučanstvu naše Općine i u susjedstvu. Na jučerasnjoj skupštini ZK"Pećnik" je  odlučeno da se starta u prikupljanju novčanih sredstava za pomoć ugroženom pučanstvu naše Općine i u susjedstvu.

Dragi prijatelji, sigurno ste preko medija svi dobro upoznati koje su poplave zadesile ove naše krajeve. Mi smo zbog toga i odlučili da počnemo sa skupljanjem novčanih sredstava a o tome što će se kupiti i kome odlučit će se naknadno. Mi ćemo iz Predsjedništva svakako odmah se uputiti u ugrožena područja i snimiti situaciju i utvrditi kako bi mogli najbolje pomoći.

Zbog toga vas zamoljavamo da ako želite, možete svoje dragovoljne priloge uplatiti  na račun:

NEUE AARGAUER BANK AG

HEIMATKLUB PECNIK

DELFTERNSTRASSE 38

5004 AARAU

Konto: 50-1083.6

BIC: AHHBCH22XXX

IBAN: CH60 0588 1048 8093 0100 0

Nadamo se da će vaš odaziv biti što veći i stoga vam zahvaljujemo unaprijed.

Nemate dozvolu za pregled ili postavljanje komentara.

SUBOTA, 01. 02. 2020 PEĆNIČKA FEŠTA SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 0

Jučer 43

Tjedan 252

Mjesec 340

Ukupno 110910

Trenutno su 4 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions