Božićna i novogodisnja čestitka Predsjednika ZK Pećnik

Cijenjene Pećničanke I Pećničani

Uz ovu čestitku za Božić I Novu godinu želimo vas upoznati sa aktivnostima ZK PEĆNIK u ovoj 2016 godini. Svi koji ste bili nazočni na prošloj Pećničkoj fešti sjećate se prelijepe sale i naših pjevača Drage Matijevića I Pećničkih Bisera Luke I Ilije.

Na fešti je uručen i novčani prilog našem Pećničkom župniku velečasnom Andriji Janjiću. On je od tih novaca mogao podmiriti skoro sve troškove u crkvi. Isto tako podmirena su i dugovanja prema bivšem upravitelju župe Pećnik velečasnom Anti Periću iz Modriče...

Na ulazu u salu gosp Šimo Coric je napravio kutiju gdje smo mogli dati svoje novčane priloge za el. kolica za Andreasa Jularica. Ovaj puta skupljat ćemo pomoć na fešti za Roberta Suvalj koji ima bolesnog sina. Robert trenutno sa sinom Nikolom živi u Busovaci kod Zenice i zamolio nas je za pomoć. Sudbina našeg Hrvatskog branitelja Marijana Marković . Njemu je ove godine umrla majka. On živi u teškim uvjetima kod Gospića i mi smo mu poslali novčani prilog. Ove godine smo također potpomogli i Udrugu za održivi povratak koja je uradila dosta akcija u Pecniku. Također podržavamo i mjesnu zajednicu i želimo im uspješan rad. U zadnji par godina broj aktivnih članova se konstantno smanjuje a oni koji su promijenili Adresu neka se jave i apeliramo na njihovu svijest da nas podrže jer uvijek jedni te isti ljudi rade. Mnogi su i rekli da ne treba klub i da oni radije pomažu svoje najbliže direktno. Nas pecnicki župnik nam je zahvalan i da nije kluba nebi mnoge stvari funkcionirale   jer je naš klub najveći donator. Godišnja članarina iznosi 30 franaka i ono koji žele mogu da uplate preko uplatnice ili preko e bankng računa. Apeliramo na vas u Pecniku i ovdje u Švicarskoj da podržite sve dobrovoljne akcije za dobrobit našeg sela jer samo sloga među nama i uzajamna ljubav može nam podariti da iskreno možemo da uživamo u Božićnim i životnim radostima.

Vama, vašim obiteljima cijenjene Pecnicanke i Pecnicani želimo blagoslovljen Božić i svako dobro u Novoj 2017 g.

Uprava ZK PECNIK

Predsjednik Marijan Lubina

Neka Bog čuva Pecnik naše selo!

Ne zaboravite jubilarnu 25 Pecnicku zabavu Luzern, 21.1.2017

Nemate dozvolu za pregled ili postavljanje komentara.

28-PEĆNIČKA FEŠTA 2020 U RHEINFELDENU

Sponzori

Posjetitelji

Danas 49

Jučer 41

Tjedan 90

Mjesec 904

Ukupno 80027

Trenutno su 5 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions