POŠTOVANI ČLANOVI, PRIJATELJI ZAVIČAJNOG KLUBA PEĆNIK

 

U ovo sveto Adventsko vrijeme odlučih da vam se obratim sa par kratkih riječi u ime  Z. K. Pećnik.

Dragi članovi, dragi prijatelji evo još jedna godina je na izmaku i svi se polako pripremamo za nadolazeće Božićne  blagdane. Pojedini će za Božić u nama dragi Pećnik a većina će ostati ovdje zbog svojih obaveza ili da bi cijela obitelj provela blagdane skupa. U ime Z.K. Pećnik želim Vas informirati o radu kluba u 2013 godini. I ove godine kao i u godinama do sada Z.K. Pećnik pružao je financijsku pomoć najugroženijim Pećničanima, i novčane potpore kod sahrane naših pokojnih Pećničana kojima je pomoć bila potrebna. Financijska potpora u nabavci kuhinje u sali u Donjem Pećniku i kao svake godine pružili smo potporu našim mještanima u organizaciji Pećničkih susreta itd....

 I još puno toga ima za napravit i iskreno se nadam da će nam dragi Bog dati snage da i u budućnosti nastavimo sa pomoći gdje god je to potrebno. I naravno kao i svih prethodnih godina bit  će darovana Božićnica najpotrebnijima u Pećniku i to su: Ilija Garić, Marija Agatić, Matije Aničić, Veronika Grgić, Ilija Juroš(Bego) i Jela Marković. Ovom prigodom Vas želim zamoliti za potporu i u organizaciji naše Pećničke zabave koja će se održati 25. 01. 2014 u Rheinfeldenu. Naši dragi gosti iz domovine će takođe nazočiti našoj zabavi pa i vas dragi Pećničani i prijatelji našeg sela pozivamo da se odazovete u što većem broju da bismo u miru i veselju proslavili 21 godinu postojanja Z.K.Pećnik u CH. Ovom prigodom se želim zahvaliti svim predhodnim predsjednicima i njihovim suradnicima koji su sve ove godine vodili Z.K. Pećnik te ostvarili zavidne rezultate. Znamo da im nije bilo lako, činili su sve za dobrobit našeg sela a ponekad nisu imali potporu i razumijevanje u radu kojeg su radili od srca. Bilo je uspona i padova ali ipak nisu dali da se naš klub ugasi i borili su se svim snagama da nastavi sa dobrotvornim radom i održali su ga na životu 21 Godinu, što je jako veliki uspjeh, zato jedno veliko hvala. Na nama je da i u budućnosti učinimo sve da Z.K. Pećnik nastavi  sa radom kao i do sada. Posebno želim odati poštovanje našim preminulim  predjednicima i članovima. Hvala svim našim članovima i prijateljima koji iz godine u godinu pomažu u organizaciji fešte od konobara, cijelokupne kuhinjeredara, ulaza, naših pjevača i naših Pećničanki koje svake godine donose ukusne kolače i pomažu ma gdje to bilo potrebno. Nadam se da i ovaj put možemo računati na naše izvrsne kuharice. Hvala i našim sponzorima koji su nas pratili sve ovo godine. HVALA SVIMA Nadam se daćemo i u budućnosti zajedničkim snagama učiniti sve da naš klub bude u mogućnosti pomoći naše selo i naše mještane. O svim zbivanjima o radu Z.K. Pećnik kao i do sada moći ćete pratiti na Internetskom Portalu www.pecnik.ch. Iskrenu se zahvaljujem i našem uredniku i webmasteru koji se neumorno trudi da sve informacije na vrijeme budu objavljene. Posebno se želim zahvaliti mojim sadašnjim suradnicima s kojima u miru i tišini obavljam sve naše obaveze i činimo sve za uspjeh Z.K. Pećnik. Dragi članovi, dragi Pećničani u ovom pismu šaljem Vam uplatnice za članstvo u 2014 godini i želim Vas se unaprijed zahvaliti za potporu i povjerenje i obećavam Vam da ukazano povjerenje nećemo iznevjeriti. Iskoristite priliku i ukljčite se u rad Z.K. Pećnik, postanite dio naše udruge jer svakom uplaćenom simboličnom članarinom od 30 CHF postajete dio Z.K. Pećnik, možete birati i biti birani, donosite prijedloge o radu našeg kluba, jer svi smo mi Pećničani. I sve uplate naših članova bit će uložene u dobrotvorne svrhe. I ako niste u mogućnosti aktivno učestvovati u našem klubu, svašom uplatom članarine i Vi sudjelujete u obnovi našeg sela i pomoći našim Pećničanima kojima je pomoć jako potrebna. Moto našeg kluba je PEĆNIK MOJE SELO. Ja se nadam da ćemo uspjeti dostaviti pisma sa uplatnicama svim Pećničanima u Švicarskoj. A ako netko ne dobije uplatnicu a voljan je biti član neka se javi upravi Z.K. Pećnik ili meni osobno. Na koncu u ime Z.K. Pećnik svim članovima i Pećničanima diljem svijeta, našim prijateljima i simpatizerima neka je ČESTIT I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNA NOVA 2014 GODINA. S štovanjem Uz mir i dobro srdačno Vas pozdravlja Predsjednik z. K. Pećnik Tadija Čolić

Nemate dozvolu za pregled ili postavljanje komentara.

SUBOTA, 01. 02. 2020 PEĆNIČKA FEŠTA SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 4

Jučer 62

Tjedan 4

Mjesec 1137

Ukupno 105678

Trenutno su 5 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions