27 PEĆNIČKA FEŠTA - SUBOTA 23.02.2019

 BAHNHOFSAAL - BAHNHOFSTRASSE 21, 4310  RHEINFELDEN

Poštovani članovi,dragi prijatelji zavičajnoga kluba Pećnik u Švicarskoj,

 

Uskoro nam se približava 27 pećnička zabav u organizaciji zavičajnoga kluba Pećnik, koja će se odražati u subotu 23.veljače s početko u 19 sati u Rheinfeldenu.Ovom prigodom od srca vas u ime upravnoga odbora i osobno želimp pozvati na još jednu veliku pećničku humanitarnu zabavu.Goste će zabavljati naši dragi Pećničani:Stipo&Band,izvorna grupa Luka &Finka uz instrumentalnu pratnju violine i šargije.Hrvatsko kulturno umjetničko društvo Croatia iz Basela će nastupiti s spletovima plesov hrvatskoga puka iz RH i BiH.

 

Gost iz Domovine biti će tajnica savjeta MZ-Pećnik Ana Križan,koja će nas informirati o stanju u MZ Pećnik te pripremama za Pećničke susrete 2019 godine.Ovom prigodom se želimo zahvaliti sponzorima zabave:Cro Club Store,Säge Bistro,MI Beratung AG,Outl Interlaken i Mat-Finanz Bern.

Zahvaljujemo se i našim medijski pokroviteljima:Hompage pecnik.ch ,Večernjem listu,Fenix magazin,Moja Domovina,Posavskoj TV ,te našim dragim fb.prijateljima koji su to rado prezentirali na svojim fb.profilima

Dragi naše domaćice od srca Vas zamoljavam u ime naše udruge dan nas iznenadite vašim krasnim kolačima,slasticama kao što ste to činili tjekom svih ovi proteki zabava.Dragi domaćini Pećničani vi koji imate domaće pećničke šljivovice ponesite da možemo dočekati naše drage goste te im prirediti čašicu dobro došlice.Poštovani Pećničani prijatelju naše udruge i ove godine dio prihoda će biti upućen za potrebite u Pećniku te materijalnu potporu ćemo pružiti našoj dagoj župi sv.Alojzija Gonzage u Pećniku.

 

Gosti će uz dobru glazbu izvornu,narodnu te uz krasne plesove naši mladi iz Basela biti služeni domaćom hranom i pićema kao u uvjek do sada.Dragi Gosti i prijatelji zavičajne udruge Pećnik od srca vam se zavaljujemo što ćete nazočiti u što većem broju i biti gosti 27.pečničke zabave u Rheinfeldenu.

 

Dobro došlicu na zabavu će vam poželjeti voditelj programa Marko Matijević,predsjednik zavičajnoga kluba Pećnik Tadija Barukčić i predsjednica savjeta MUZ Pećnik Ana Križan.

 

S štovane lijep pozdrav upravnoga odbora zk Pećni u Švicarskoj

Predsjednik

Tadija Barukčić

Predsjednik: Tadija Barukčić - 076 733 43 55

Dopredsjednik: Ilija Brato Čolić - 079 413 36 91

Rizničar: Kruno Agatić - 079 811 71 98

Tajnik: Dominik Čolić - 078 930 10 88

Webmaster: Christian Čolić - 078 942 64 03

 

SUBOTA, 01. 02. 2020 PEĆNIČKA FEŠTA SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 31

Jučer 39

Tjedan 166

Mjesec 236

Ukupno 98417

Trenutno su 13 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions