Autor: Petar Kajinić

Rezultati 18 Skupštine Zavičajnog kluba Pećnik

 

Drage Pećničanke, dragi Pećničani, poštovani prijatelji

U kratkim crtama, pokušat će mo vam predstaviti najvažnije odluke sa ove, za nas, iznimno važne sjednice. Diskusija je bila veoma otvorena i kritički se razgovaralo o svemu. U jednoj takvoj atmospheri i ambientu, dotakli smo se veoma različitih tema, razjašnjena je nekolicina otvorenih i nejasnih pitanja, a  i stavova. Na taj način, slegla se sva nagomilana prašina, koja je već godinama bila u zraku tako, da su izbori protekli u najboljem redu i na opće zadovoljstvo...Opširnije pročitajte OVDJE

Nekoliko slika sa Skupštine možete pogledati  OVDJE

 

Izbori

Nakon šest godina aktivnog rada,  iz upravnog odbora ZKP, Ilija Jurišić - tajnik i nakon četiri godine brige o našoj kasi, Ivo Lubina-blagajnik, izrazli su želju, da njihova mjesta zauzmu novi ljudi. Veliko im hvala za sve učinjeno do sada, a posebice im se zahvaljujemo, što su izrazili svoju spremnost, pomoći našim novim članovima uprave,  da što bolje ovladaju svojim novim poslom. Naš dosadašnji dopredsjednik, Anto Barukčić , također se izjasnio, da njegovu funkciju preuzme netko  drugi, a on će nam za uzvrat rado zapjevati  nešto,  iz široke ponude izvornog blaga.  Zahvaljujemo našem bivšem dopredsjedniku.                                                                                                                                                   

Odluke našega tajnika i blagajnika bile su nam je još prošle godine poznate, ali na izričitu želju i molbu Skupštine ZKP,  oni su ostali raditi još jednu godinu dana. Zahvaljujemo našem  Ivi Lubini i našem Iliji Jurišić na tako marljivom, savjesnom i perfektno odrađenom poslu, kroz ovaj niz godina rada u ZKP. O njihovom radu za ZKP informirat će mo u jednom posebnom dopisu.

Nova  Uprava  ZKP

Blagajnik: Miro Aničić

Tajnik: Vladimir Jularić

Dopredsjednik: Anto Čolić

Predsjednik: Petar Kajinić

Izvršni Odbor

Franjo Čolić, Pero Suvalj, Ilija Jurišić, Ilija Čolić, Anto Aničić, Marko Čolić(Kerac),Anto Barukčić i Tadija Čolić

Nadzorni Odbor

 Pavo Bajić, Mirko Bilić i Marko Čolić -Džule

Skupština ZKP također izražava želju za što boljom i nastavkom dobre suradnje sa našom MZ.   Imajući u vidu da su naše aktivnosti usmjerene prvenstveno na naše selo, izrazila se želja i potreba za uvođenjem  nove instance, koja će imati zadatak praćenja dogovorenog i ostvarenog posla na terenu, što je zasigurno u interesu i MZ , a i ZKP.Na taj način, biti će otklonjena svaka sumnja i prigovor,  a vrata našoj  obostranoj suradnji i povjerenju,  biti će širom otvorena.  Ovo će biti samo potvrda onoga, što ZKP u principu sa svojom Nadzornom komisijom,  već godinama prakticira.

Nadzorni Odbor za suradnju ZKP i MZ Pećnik

Anto Aničić, Ilija Čolić Brato i Pero Suvalj

Pećnički susreti - fix datum za sva vremena - Zadnja subota u srpnju mjesecu, 31. 07. 2010. Skupština ZKP ne želi nikakve ustupke i promjenu datuma za održavanje Pećničkih susreta.

Glavni koordinatori za godišnju feštu ZKP

Skupština  ZKP  uvela je novu organizacijsku jedinicu, a povjerava je ove godine svojim provjerenim članovima, ljudima koji iza sebe imaju dugogodišnje iskustvo i povjerenje naših ljudi. Tadija Čolić i Pero Suvalj

Hvala na povjerenju

U ime Zavičajnog kluba Pećnik , ali u svoje osobno ime, zahvaljujem na vašim brojnim pozivima telefonom, E-Mail i SMS porukama podrške iz Hrvatske, Njemačke, Bosne Ponosne i Švicarske.    Zahvaljujem svom Pećniku, da je tako složno stao uz predsjednika Zavičajnog kluba Pećnik. Zahvaljujem Savjetu MZ Pećnik na tako velikoj podršci i povjerenju. Posebno se zahvaljujem Skupštini Zavičajnog kluba Pećnik, da me je već treći put, jednoglasno izabrala za predsjednika Zavičajnog Kluba Pećnik.

Čestitke novim članovima uprave

Čestitam i zahvaljujem mojim dragim prijateljima koji su se stavili na raspolaganje i kandidaturu u Zavičajnom klubu Pećnik iako svjesni činjenice, da je rad u ZKP dragovoljno odricanje slobodnog vremena za naše selo i ljude. Ne dozvolimo da naši ljudi kao nagradu za svoj posao poberu laži, pljuvanja i javne uvrede pojedinaca koji to namjerno čine, a sve u cilju destabilizacije, egoističnih niskih pobuda i razdora među našim ljudima .

Drage Pećničanke, dragi Pećničani, cijenjeni prijatelji, hvala na vašoj podršci.  Budite uz nas, a mi vam već danas najavljujemo pošten i savjestan rad i novu seriju akcija,  koje će biti provedene u našem selu. Za svaku akciju potrebni su nam naši ljudi, potrebna nam je vaša podrška, potrebni ste nam svi vi, potreban nam je naš živi Pećnik.

Treba naglasiti,  da su za uspjeh koji bilježi Zavičajni klub Pećnik zaslužni  brojni članovi Zavičajnog kluba, koji  su za sobom ostavili dugogodišnji rad, trud i duboki trag u našem klubu. Često, veoma često,  baš ti su ljudi bili prozivani i popljuvani i ne rijetko, baš od onih, koji su za svoje selo najmanje doprinijeli.  To ni u kom slučaju ne smijemo zaboraviti.

Ne dajmo  se zavaravati i obmanjivati.

Koristim ovu priliku, da se baš tim ljudima, osobno u svoje ime, ali i u ime Zavičajnog kluba Pećnik i svih Pećničana,  od srca, za njihov rad i trud i strpljivo podnošenje najogavnijh uvreda i omalovažavanja najiskrenijei od srca zahvalim. Njihova imena naći će mo nasvim spiskovima i svim akcijama koje je Zavičajni klub dosada provodio. Pogledajmo i prepoznajmo tko su ti ljudi.

Također zahvaljujemo i našim brojnim prijateljima i gostima koji su uvijek sa nama, koji nam vjeruju i znaju,  da ono što nudi i radi ZKP, može biti samo na opće dobro i da se takvo što, mora i treba podržati. Bit će nam velika čast i zadovoljstvo i u buduće družiti se s vama, našim najboljim prijateljima. Hvala lijepa.

Srdačan vam pozdrav

Uprava Zavičajnog kluba Pećnik

Petar Kajinić Predsjednik

 

 

SUBOTA, 01. 02. 2020 PEĆNIČKA FEŠTA SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 42

Jučer 63

Tjedan 105

Mjesec 430

Ukupno 98611

Trenutno su 7 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions