Autor: Anto Aničić

Hvalospjev Ljubavi

Kada bih sve ljudske i anðeoske jezike govorio,a ljubavi nebih imao,bio bih mjed što ječi, ili praporac što zveči.Kada bih imao dar proricanja i znao sve tajne i sve znanje; kada bih imao puninu vjere , tako da bih brda premještao, a Ljubavi ne nih imao, bio bih ništa. Kada bih na hranu siromasima utrošio sve svoje imanje, kada bih tijelo svoje predao da se sažeže, a Ljubavi ne bih imao, ništa mi koristilo nebi.....Ljubav je strpljiva,ljubav je dobrostiva; ljubav ne zavidi,ne hvali se,ne šeppiri se....Ne prekoračuje pristojnosti,ne traži svoje, ne razdražuje se,zaboravlja i Oprašta zlo,ne veseli se nepravednosti, a Veseli se Pravednosti. Sve ispričava, sve vjeruje svemu se nada, sve junački podnosi......

Svima lijepe Adventske dane..Mir i dobro...

Nemate dozvolu za pregled ili postavljanje komentara.

SUBOTA, 24. 01. 2026-PEĆNIČKA FEŠTA-SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 360

Jučer 453

Tjedan 2145

Mjesec 8125

Ukupno 554421

Trenutno su 35 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions