Autor: Marija

Ustaj vojsko

Ustaj vojsko,jednog jutra povikao je Domar Mata,cistit treba snijeg nam vrata zatrpao,a na polozaje treba ici, smjenu napravit.Mata, pa sad ce i Bozic povikao je jedan iz grupe, te 1992 godine.Svi smo se pogledali i glave oborili te svako u svojim mislima,"kako bi bilo lijepo da smo kod kuce",Skripu snijega zamijenili su pucnji metaka i granata koji su dolzili od Brvnika,culi se pucnji svake minute,kao sto se danas cuju petarde,samo sto na nebu nisu bile razne boje.Prijatelji i mi smo se tada radovali,ali danu svakom zavrsenom jer je prosao a niko nije poginuo,niti ranjen bio.Uistinu je danas lijepo i radost je drugacija,dolazi nam BOZIC i uistinu se treba radovat i veselit. Zelim svima.

Nemate dozvolu za pregled ili postavljanje komentara.

SUBOTA, 24. 01. 2026-PEĆNIČKA FEŠTA-SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 360

Jučer 453

Tjedan 2145

Mjesec 8125

Ukupno 554421

Trenutno su 33 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions