Autor: Marijan Andrijanić-Mišo

NA RASKRIŽJU 

 

NA RASKRIŽJU !!

I opet me, o Raspeti čekaš, nježno širiš ruke,
na drvetu tvrdog Križa šutiš, za me trpiš muke.

Ti bičevan i okovan krv Ti kvasi sveto lice,
a iz bodlji Krune teku grijesi mene izdajice.

Ti okovan, ja bez nade na raskrižju neznam gdje bi,
gledam u Te, pomoć čekam na pogrešnu stranu ne bi.

Rado bih Ti pomogao skinuo Te sa okova
al` nemogu,grijesi moji krv Ti piju sa bokova.

Ostavljam Te na raskrižju pokazuj mi moje pute,
a ja ću se vječno klanjat ranama što bolno ćute..!!

Nemate dozvolu za pregled ili postavljanje komentara.

SUBOTA, 24. 01. 2026-PEĆNIČKA FEŠTA-SALZHAUS-WEIHERGASSE 10, 3380 WANGEN AN DER AARE

Sponzori

Posjetitelji

Danas 361

Jučer 453

Tjedan 2146

Mjesec 8126

Ukupno 554422

Trenutno su 53 gosta i 0 članova online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions